Bisiklet Anılarım #2 - Dostum, Ağabeyim

Merhaba. Bugün sizlere kısa sürede en çok sevdiğim kişiler arasında yer alan ağabeyim hakkında sizlere karşı tanıtacağım.


Benim için hem bir dost, hem ağabey, hem de yol arkadaşım. Kendisi hayatımda kesinlikle güzel bir iz bırakan kişilerin en önünde. Hemde gerçekten çok kısa sürede bu kadar çok seviyorum. Keşke daha önce tanışık olsaymışım demeden geçemiyorum. Eğer İsmail ağabeyim okuyorsan ARTIK PEŞİNDEN AYRILMAM. :) 

Şuana kadar pedallayarak 300 Km'yi geçmiş bulunmaktayız. Gönlümün en üst köşelerinde yer alacak bir kişi. Hem sohbeti olsun, hem yardımseverliği, hem cana yakınlığı ve dahası. Yazmaya kalksam herhalde baya uzun olurdu. :)En yakın yayınım da yaptığımız turların hakkında yazıda paylaşmış olacağım. Kendisi yaşıtlarına göre daha dinç ve sağlıklı. Yani 20 yılı aşkın süredir bisiklet sürünce tabi insanın hali farklı oluyor. Hayatında yaşadığı zorluklara rağmen yılmadan ve kötü alışkanlıklara bulaşmadan yaşıyor olması gerçekten çok güzel bir duygu. Her anın tadını çıkarması ve bulunduğu duruma karşı şükretmesi zaten ayrı bir yanı. :)İnşallah kendisi ile daha çok vakit geçiririm. Bu arada bana da yaptığı yardımlardan dolayı birde buradan teşekkürlerimi iletmeden yazımı bitirmem. Allah razı olsun. Tanıştığıma gerçekten çok mutluyum. Tabi İsmail ağabeyimden daha çok öğreneceklerim var. :) Yazımı İsmail ağabeyimin de ortak konuları olan 2 kelime ile sonlandırmak istiyorum. SEVGİ ve PAYLAŞMAK.Benim gözümden İsmail ağabeyim unutmayacağım kişiler listesine bu kadar kısa sürede yazdırmış birisidir. Hayatımdaki böyle güzel bir insanı da sizlerle paylaşmak istedim. Düşüncelerinizi ve sorularınızı alt kısımda bulunan yorum kısmından yazabilirsiniz. Herkese iyi hafta sonları.

2 yorum

Buraya Tıklayınız yorum
8 Şubat 2016 01:55 ×

Selam Furkan,
Gerçekten çok güzel bir yayın olmuş. Yaşama ve güzelliklere dair bu tür kişisel yayınlar her zaman favorim olmuştur. Bisiklet sporun dışında insan insana farklı yerleri ve insanları tanıma fırsatı veriyor galiba. Bu arada video da bekliyorum harika olur.

Yanıtla
avatar
8 Şubat 2016 17:49 ×

Merhaba Mustafa Abi,
Yorumun için teşekkür ederim. Hakikaten sporlar insana birçok seçenekler sunuyor. En güzel yanlarından biri ise kötü alışkanlığı olmayan insanları daha kolay bulup onlarla daha iyi bir şekilde arkadaşlık kurabilmek. Videolar için ise en yakın zamanda durumum müsait olduğunda çakma gopro yani NoPro da olsa alıp sizlere karşı güzel bir video yayını hazırlamayı düşünüyorum. :)

Yanıtla
avatar

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.