Doritos Riski Hunharca Yedim - Acı Biber İçerir

Merhaba. Bu hafta yeni serimiz olan video kategorisi için yine sizlerleyim.
Evet bu videoda yine ilk videom gibi biraz heyecan var ama diğer yayınlarda bunlar düzelecek inşallah. Şimdi video hakkında düşüncelerimi ve kısa bir özetini paylaşayım.


Bu videoya kadar 1-2 tane daha video çektim. Ancak hoşuma gitmediğinden sizlerle paylaşmak istemedim. Bu aralar aklımda acılı bir değişik video düşüncesi vardı. Düşüncemde ise çok acı, göz yaşartıyor gibi dedikleri doritos riski yedim. Ama normal tek tek değil. Bunları bir tabağa döküp tabaktakileri hızlıca (hunharca) yedim. Ardından gelen tüm acılarla birlikte birde üstüne 2 tane acı biber yiyerek kendimi denedim. Zaten o kadar acı yedikten sonraki halim videoda kamera arkası bölümünde mevcut. O acıların ardından su ve 1 kutu bonibon (çikolata) rahatlattı.

Videoda bazı yerlerde hata mevcut. Ancak hata olması normal. Birde bu paylaştığım 2 videoda da kalite düşük olmuş. Normalde ben full hd kamera ile çekim yapıyorum. Ancak videoyu düzenledikten sonra renderlarken başka dandik bir programla yaptım. Ancak sonra fark ettim ki kalite bozuluş. Orijinal dosyaları da sildiğimden bunlarla idare ettim. Ancak diğer gelecek videoyu başka programla şimdiden hazırladım. O yüzden diğer videoda inşallah herhangi bir sıkıntı olmayacak ve doğal davranmış bir şekilde tekrardan başka bir video ile yine sizlerle olacağım.Eğlenceli bir video olduğunu düşünüyorum. Unutmadan bu çekimde bana kamerada yardımcı olan arkadaşıma da teşekkür ederim. Eğer sormak istediğiniz sorunlar veya fikirlerinizi bizlerle paylaşmak için alt kısımda bulunan yorum kısmından yazabilirsiniz. Hepinize iyi günler.

8 yorum

Buraya Tıklayınız yorum
9 Ocak 2016 01:14 ×

Videoyu çeken arkada fena gülüyor galiba :) Peşinden iyi koşturmuş. Bu arada o kadar acıyı nasıl yedin. Kesin 2 gün etkisi geçmemiştir :)

Yanıtla
avatar
9 Ocak 2016 18:34 ×

Arada gülüyor ya :)) Aynen tuttuğu gibi koşturdu. Acıyı işte değişiklik olsun diye ve merak ediyordum. Denedim. Sonuç ortada. Yok ya 2 gün felan değilde akşam uyuyana kadar yaktı ama çikolata ve içecekler acısını aldı yine :) Eğlenceli bir videoydu. Yorumun için teşekkür ederim. :)

Yanıtla
avatar
seyfettin
admin
9 Ocak 2016 22:40 ×

Bu yaşta com uzantılı kişisel blog açmış ve videolar çekiyorsun tebrik ederim :) böyle devam ederden ileride çok iyi yerlere gelirsin inş.
Videonun eksik yanlarına gelecek olursam:
Konuşma metnini önceden yazıp çalışırsan daha iyi olur. Hepsini ezberden oku demiyorum. Önceden yazıp çalışırsan daha akıcı konuşabilirsin.
Cips yeme kısmını biraz hızlandırıp arkayada eğlenceli bir fon müzik atsaydin daha iyi olurdu. Çünkü o kısım sıkıcı geçiyor.

Yanıtla
avatar
10 Ocak 2016 16:06 ×

Yorumun için teşekkür ederim. İnşallah daha iyi yerlere gelirim. :) O eksik konularda haklısın. O dediklerini de değerlendireceğim. :) Buradaki eksiklikleri heyecanıma ve video işine yeni başlamış olduğuma veriyorum. :) Diğer yayınlarımı takip etmeyi unutmayın. İyi Günler. :)

Yanıtla
avatar
11 Ocak 2016 14:10 ×

Hayat zaten tek düze geçecek bir şey değil. Zaman zaman gülümseten kareler gereklidir.

Yanıtla
avatar
11 Ocak 2016 20:20 ×

Yorumun için çok teşekkür ederim. Çok haklısın. :)

Yanıtla
avatar
26 Ocak 2016 14:50 ×

Ben de yeme gafletinde bulundum.Pek etkilemedi beni ama tavsiye etmem:)

Yanıtla
avatar
26 Ocak 2016 16:09 ×

Yorumun için teşekkür ederim. :)

Yanıtla
avatar

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.