Furkan NARİN'Le Sohbet - Kamera Bile Benim Değil

Merhaba. Belki şuanda pek alışık olmadığım bir şeyi yapıyorum ve hafta sonu yayın yapıyorum. Detaylı bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.
Normalde bilindiği üzere benim yayın günlerim Pazartesi ve Cuma günleridir. Pazartesi günleri yazı yayınım gelir ve cuma günleri ise videolu yayınım sizlerle buluşur. Ancak artık cumartesi günleri de sohbet tadında bir videolu yazımı sizlerle paylaşacağım. Tabi her cumartesi olmayabilir ancak elimden geldiğince cumartesi günleri içinde böyle bir yayın yapmayı planlıyorum. İlk cumartesi yayınımı ise şuanda yapıyorum.


Bu videoda ise diğer 2 videoya nazaran daha rahat takıldım. Yine arada o kameraya bakma heyecanı oldu. :) Yani bunları yapa yapa alışıyor insan. Neyse bu sefer heyecan konusunu çok uzatmayacağım.
Bu videoda kırpma işlemleri pek yapmadım. Sonuçta doğal olarak sohbet edercesine konuşuyorduk. Videoda bazı yerlerde hatalar illaki var o yüzden yine kusura bakmayın. Birazda videodan fotoğrafları yorumlama üzerinden gidelim.

Bu fotoğrafta şu sol alt tarafta kayarak çıkan isim ve görevimi belli eden fotoğrafı yapımını yeni öğrendim. Youtube üzerinde birçok video mevcut. Oralardan sizlerde öğrenebilirsiniz. Renk olarak ise blogtaki logonun renklerinden kullandım. Gayet hoş durduğunu düşünüyorum.

Burada ise ilk videomda bilgisayarda yazıyı okuyarak çekmiştim. Şuanda öyle bir durum olmadığını ve internette olduğumu gösterirken.


Fotoğrafta ise çekim yaparken oluşan bir durum. Oradaki masa lambasındaki bantlanmış A4 kağıdı ne diye sorulursa diye videonun sonlarında bir A4 kağıdı bantlanmış masa lambası incelemem mevcut. İzlemeyi unutmayın. :))) Şaka bir yana malum durumlar belliyken bende ışıklandırma için kendi fikirlerimi uyguluyorum.Bu yayınınında burada sonuna geldik. Haftaya cuma gelecek olan Soru-Cevap videosu için sorularınızı yazmayı unutmayın. Eğer video ve yazı hoşunuza gittiyse beğenip paylaşırsanız çok sevinirim. Sormak istediklerinizi alt kısımda bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz. Pazartesi gelecek olan yayında görüşmek üzere. İyi hafta sonları.

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.