Furkan NARİN'Le Sohbet #2 - Sabah Sohbeti

Merhaba. Haftalık sohbet serimizin 2.bölümü ile sizlerleyim. Baştaki fotoğraf biraz garip gibi ama farklılık olsun dedim. Yüzüm uykulu çıkmış ama olsun değişik bir fotoğraf olduğunu düşünüyorum. :)


Bu hafta maalesef çok uzun veya çok detaylı konuşamadım. Çünkü videoda da bahsettiğim gibi sabah saat 9.10'da videoyu çekmiş bulundum. Bu videoda da yine kusurlarım mevcut. O hatalarımda inşallah ileride düzelecektir.

Bu videoda iki tane değişik durum mevcut. İlki girişte yandan çıkan Furkan NARİN yazısı olan farklı ve ikinci durum ise arada intro girmiş olması.
İntroyu biraz saçma yere koydum ama onu diğer videolarda düzelteceğim. Denemek amaçlıydı.
Bu hafta ki sohbet videomuzun konuları ise yeni bisiklet hakkında ve gelişmeler üzerine değindim. Videonun bazı yerlerinden "bip" sesi gelebilir. Sebebi ise şuanda paylaşmak istemediğim bir durumu paylaşmış olmam. Bir diğer ilginç olay ise videoda muz yemem. :) Muzu hem öyle görsel olarak hem de daha çabuk yerim amacıyla videoda yer aldı. :)
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Sorularınızı ve düşüncelerinizi alt kısımda bulunan yorum kısmından yazabilirsiniz. Hepinize iyi hafta sonları dilerim.

4 yorum

Buraya Tıklayınız yorum
23 Ocak 2016 14:37 ×

Merhaba Furkan,
Uykunun tam alamadığın belli oluyor. Biraz ilginç şeylerden bahset. Ben de artık blog için sadece video yayın hazırlama kararı aldım. Uzun yazılara elveda diyorum 2 senedir yapmak istiyordum sonunda karar verdim. Sadece dekor kaldı. Deneme videolarımı da çektim.

Yanıtla
avatar
23 Ocak 2016 16:33 ×

Yazılarını yaz yine abi yav. :) Abi dekor için green scren (yeşil perde) öneririm. İstediğin her arka planı uyarlarsın. :) Deneme videolarını merak ettim açıkcası. :) Yavaş yavaş düzelecek abi video düzenim (konular). :) Yorumun için teşekkür ederim abi. Merakla bekliyorum.

Yanıtla
avatar
23 Ocak 2016 16:47 ×

Düz tek bir arka planda çekim yapmayı düşünüyorum. Belki daha sonra olabilir yeşil perde önünde. Genellikle blog içeriğini videoya uyarlayacağım çekimler yapacağım. Blog yazılarını yazarım ama kişisel yazıla olur. Diğer içeriği video yapmayı düşünüyorum. 2 yıl önce yapmalıydım :)

Yanıtla
avatar
23 Ocak 2016 16:52 ×

Hm anladım yani diğer bir yazı içeriğini benim yaptığım gibi video üzerine? :) İnşallah abi en yakın zamanda başlarsın. :)

Yanıtla
avatar

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.