Sonunda Bitti

Sonunda sınavlarım bitti diyelim sonuçta 1 tane sınavım kaldı. Bu zamanda bloguma yazılar yazamamıştım ama tekrardan yine yazmaya döndüm. :)
Aslında bu süreç içinde hiç boş zamanım olmadı mı diye düşünürsek aslında oldu. Ancak o süreç içindede başka işlerle uğraştığımdan yazamadım.

Neyse birazda sınav konusuna girmek istiyorum. Bu sene hem 9.sınıf heyecanı vardı hem de ilk kez gördüğümüz derslerdi. Tabi sonuçta öğretmeni de tam tanımıyorsun, nasıl sorar fikrin yok ancak sağ olsunlar öğretmenlerimiz bize bu konularda yardımcı oldular.

Hangi derslerde sıkıntı çektin der iseniz 2 tane dersten. Biri diksiyon, biri edebiyat. Ama sorun benden kaynaklı değildi. Öğretmen aslında iyi biriydi ancak sınıfı susturamadığından hep o derslerde sınıf sürekli konuşma içindeydi. Unutmadan 2 derse de aynı öğretmen giriyordu. Sonuçları açıklanmadı ancak o derslerden orta bir not beklediğimden bunları kötü geçti diyebiliriz. Şimdi o hocamız değişti, daha doğrusu geçici öğretmenmiş herhalde. Ama gelen öğretmenimiz güzel ders anlattığından inşallah diğer sınavlarında düzgün yaparım. :)

Diğer derslerimın sınavları güzel geçti. Matematik hocamız sağ olsun ilk sınavı güzel hazırlamış tabi bizde yaptık ancak ikinci sınavda şiir gibi sınav olacak dediğinden ve son konuları yeterli olarak anlayamadığımdan biraz korku var diyelim. İnşallah güzel geçer.

Bu yazımda ise size biraz sınav hakkında bahsetmek istedim. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizlerde sınavlarınız hakkında içinizden geçenleri yorum olarak yazarsanız sizinde kendi görüşlerinizi okumak isterim. İyi Günler.

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.