Yeni Bilgisayarım + Yeni Yayınlara Merhaba

Merhaba. Şu son yayınlarımda pek faydalı yayınlar olmadı onu biliyorum. Ama artık hem bilgisayarım geldi, hem yazacak birçok şey birikti.

Bu arada bilgisayarım geldi derken lenovo serviste olan gelmedi. Yeni sezon olmasına rağmen TEKNOSA bulamadı ve ben de iade istedim. İadenin ardından internetten, ordan burdan birçok bilgisayar araştırdım.

Casper mı, asus mu, lenovo mu diye düşünmeye başladım. Casper'ın güzel i7 modelleri vardı ancak pek olumlu yorumlar okuyamayınca başka modellere baktım. Ağabeyim de araştırırken Asus K555L 5.Nesil İ5 modeli bulmuş.

Bilgisayar hakkında araştırmalar, yorumlar okuduktan sonra ayrıca GOLD'tan da indirime girdiğini farkedip hemen sipariş veriverdim. Akşam verdiğim sipariş ertesi günün sabahı kargolanıp, sonraki günde elime ulaştı. Buradan Gold'a hızlılığından dolayı teşekkür ederim.

Böyle bir gelişmemi de sizlerle paylaşmak istedim. İnşallah artık tekrardan güzel yayınlarla sizlerle olacağım. Son olarak da sistem özelliklerimi yazmadan geçmeyeyim. Zaten ileriki zamanlarda inşallah deneyimlerimi de paylaşırım. Unuttuğum bir şey varsa yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.


5.NESİL İ58GB RAMNVİDİA GEFORCE GT 840M (2GB)2.2 GHZ TURBO BOOST İLE 2.7 GHZ


2 yorum

Buraya Tıklayınız yorum
29 Aralık 2015 23:37 ×

Asus da iyidir idare eder. Ama teknik servis desteği ve sorunsuz bilgisayar ve malzeme kalitesi de iyidir. Adamlar eve gelip bilgisayarı tamir edip gidiyorlar. Casper, Exper, HP vs. almak zaten intihar girişiminde bulunmak demektir :)

Yanıtla
avatar
30 Aralık 2015 19:43 ×

Yorumun için çok teşekkür ederim Mustafa hocam. :)))

Yanıtla
avatar

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.