Bilgisayarımda Kullandığım Programlar #Mim

İlk MİM'imle sizlerleyim. Bana bu ilk mimimi yaşatan KlonBalon'a teşekkür ederim. Bundan sonra MİM başlığı altında yayınlarımla da sizlerle olacağım.

İlk MİM'imle sizlerleyim. Bana bu ilk mimimi yaşatan KlonBalon'a teşekkür ederim. Bundan sonra MİM başlığı altında yayınlarımla da sizlerle olacağım. Hemen geçiyorum

İlk Olarak Olmazsa Olmazların Başı Tabikide Google Chrome
Olmazsa olmazların başı olan google chrome bir tarayıcı (browser)dır. İlk zamanlar explorer birinci iken ardından chrome olaya müdahale etti. Şimdi yeni çıkan windows 10 ile Microsoft Edge olaya Kardeş sen hayıdır? tarzı giriş yaptı. Edge'yi daha uzun uzun kullanmadım açıkçası ama bir gün mutlaka deneyeceğim. Ama ben chromedan gayet memnunum.

Adobe Photoshop Cs 6
Bu programı hem arada tasarım yapmak, blogum için resimleri ayarlamak, bazı arkadaşlarımın istekleri için ve dahası için kullanıyorum. Shop üstünde bu programdan daha iyisini tanımam.

Microsoft Office Uygulamaları
Microsoft office yazdım ama word yazsam aslında daha doğru olurdu diye düşünüyorum. Bu programı da hem okul çıktılarım için ve babamın işleri için kullanmaktayım.

Nvidia Geforce Experience
Adı üstünde buda nvidia ekran kartları olanlar için çok iyi bir program. Birçok özelliği mevcut ancak ben oyunlardaki optimizasyon ayarlarını otomatik yaptığı için kullanıyorum. Optimizasyonu bilmeyenler içinde hemen şöyle söyleyeyim. Oyunun ayarlarını bilgisayarınızın sistemine göre otomatik ayarlıyor. Tabi arada yanlış ayarladığı olmuyor değil. Benim bilgisayarda Gta 5 için saçma sapan ayar yaptığına şahidim. Diğer özelliklerini kullanmadığımdan oyunlar için öneriyorum.

Belki ileride daha fazla program olur ancak şuanda bilgisayarı daha yeni almış olduğumdan pek fazla program yok. Birde mim başlığı altında olan yazıları yazı sonunda birilerine benimde paslamam gerekiyor. Mimlemessem olmaz. Ben ilk mimimi Yirmi İki Şubat'a mimliyorum. Eğer mimlenmek isterseniz istek bölümü için alt taraftan yorum kısmına yazabilirsiniz.

4 yorum

Buraya Tıklayınız yorum
17 Ekim 2015 12:01 ×

:) Teşekkür ederim mim için en kısa sürede yanıtlayacağım bende.Bilgisayardaki çoğu programlarım sadece blog için indirilmiş olan programlar zaten,böylece faydalı bir yayın ile yanıt vermiş olabilirim. :)

Yanıtla
avatar
Klon Balon
admin
17 Ekim 2015 12:46 ×

GeForce exper. ilgimi çekti doğrusu, bir göz atmam gerekecek. Eline sağlık dostum :)

Yanıtla
avatar
17 Ekim 2015 18:26 ×

İnşallah. Merakla bekliyorum. :)

Yanıtla
avatar
17 Ekim 2015 18:26 ×

Yorumun için teşekkür ederim. :)

Yanıtla
avatar

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.