Hakkımda'mı Okumayanlar İçin Yayın

Hakkımda'mı okumayanlar için yayın olarak paylaşmak istedim. Eğer hakkımda bir şey sormak isterseniz yorum kısmından istediklerinizi sorabilirsiniz.
Furkan Narin, Tasarım
Hakkımda'mı okumayanlar için yayın olarak paylaşmak istedim. Eğer hakkımda bir şey sormak isterseniz yorum kısmından istediklerinizi sorabilirsiniz.
Benim adım Furkan 15 yaşındayım. Liseye gidiyorum. Bundan önce birçok blog kurmuştum ancak tutmadığı için ve bende devamını getirmediğim için kapatmıştım. Ben artık o blogları deneme olarak varsayıyorum ve bu blogumda ise elimden geleni yapmaya çalısıcam. Bu arada internetle aram çok iyidir. Küçüklükten beri blogger teması, blogger açmak, web tasarım, photoshop gibi bir çok deneyimlerim oldu. Bu blogumda ise kategoriden anlasılacaği gibi 'Kişisel Blog'dur. Blogumda bir çok deneyimler ne nasıl yapılır, izlediğim filmler, okuduğum kitaplar, kullandığım eşyalar hakkında ki yorumlarımı , gezdiğim yerler  gibi vb. bir çok içerikler paylaşacağım. Eğer Hosunuza Gittiyse Bize Destek Olmak İçin Paylaşabilirsiniz.


Tasarımi Banner

4 yorum

Buraya Tıklayınız yorum
6 Eylül 2015 02:22 ×

Öncelikle böyle güzel bir blog kurduğun için seni tebrik ederim. Fakat şunu belirtmek istiyorum ve lütfen yanlış anlama beni yukarıda demişsin ya önceki bloglar tutmadı diye şöyle düşün blogların tutmadı diye bir şey yok yani sen özgün içerik yazdıktan sonra neden tutmasın öncemli olan her şeyden önce özgün içerik inan bana özgün içerik yazdığın zaman bir süre sonra göreceksin , senin deyiminle nasıl tuttuduğunu çok güzel yerlere gelecek

Blog hayatında başarılar dilerim. Umarım kalıcı bir blog olur bir süre sonra sıkılıp yazmayı bırakmazsın inşallah.

Yanıtla
avatar
6 Eylül 2015 12:54 ×

Tabiki de hocam haklısınız. Zaten o zamanlar yaşım küçük olduğundan daha da pek içerik girmiyordum düzen yoktu, bu kadar bilgim yoktu. Ancak ordan da tema vb. gibi bir çok şey geliştirdim kendimi. Haklısınız hocam. Yok hocam hem sizin yorumunuzla hem biliyorsunuzdur sezer hocayla da iletişime geçmiştim ben ve onunda yorumuyla daha da çok hevesim arttı. Şu anda pazartesi çarşamba cuma yayın günlerim yaptım ve devam ettiriyorum. Sıkılcağımı düşünmüyorum çünkü bunu bile yazarken şuanda hoşuma gidiyor. Değerli Yorumun için hocam çok teşekkür ederim. Sizlerle iletişime geçmek beni daha çok memnun etti.

Yanıtla
avatar
7 Eylül 2015 13:17 ×

Mesaj atacaktım fakat iletişim sayfanızı bulamadım.

Yanıtla
avatar
7 Eylül 2015 13:30 ×

al.kapak@gmail.com adresine mesaj atabilirsin. :)

Yanıtla
avatar

yapım aşamasıSitemiz çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapalı.